PostHeaderIcon Klasa III w Wadowicach i Oświęcimiu

W dniu 2 listopada uczniowie klasy III zwiedzali Muzeum Jana Pawła II w Wadowicach oraz Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu. Opiekę nad uczniami sprawowały Panie: Magda Michalczyk i Agata Prajzner.
 

PostHeaderIcon Uczniowie klasy III zwiedzają Wadowice i Oświęcim

W dniu 2 listopada uczniowie klasy trzeciej zwiedzali najpierw Muzeum Jana Pawła II w Wadowicach, a następnie Muzeum w Oświęcimiu. Opiekę nad uczniami sprawowały: Pani Magda Michalczyk i Pani Agata Prajzner. 
 

PostHeaderIcon Uczniowie klasy I w Warszawie

W dniach 26 i 27 października uniowie klasy pierwszej zwiedzali stolicę Polski - Warszawę. Opiekę nad uczniami pełnił Pan Łukasz Dołęgowski.
 

PostHeaderIcon Rajd na Rogowską Górę

Uczniowie klas I  i  III  pod kierunkiem Panów  Witolda Turowskiego oraz Łukasza Dołęgowskiego.
 

PostHeaderIcon Uczniowie klasy II w Zakopanem

W dniach 6-7 czerwca uczniowie klasy II odwiedzili stolicę naszych gór - Zakopane. Chodząc po górach, podziwiali piękne widoki. Opiekunami wycieczki byli: Pani Agata Prajzner i Pan Łukasz Aszklar.
 

PostHeaderIcon Uczniowie klas trzecich w Budapeszcie

W dniach 1-2 czerwca uczniowie klas trzecich zwiedzali Budapeszt, Eger i Koszyce. Opiekunem uczniów był Pan Łukasz Dołęgowski.
 

PostHeaderIcon Wyjazd do kina w Rzeszowie

W dniu 7 grudnia uczniowie naszego gimnazjum byli w kinie "Helios" w Rzeszowie na filmie "Listy do M.2". Wyjazd zorganizowano jako wzajemne prezenty na Mikołajki. Była dużo śmiechu i wspaniała zabawa.
 

PostHeaderIcon Wyjazd na łyżwy

W dniu 20 listopada grupa uczniów naszego gimnazjum rozpoczęła sezon zimowy, wyjeżdżając na lodowisko w Sanoku.
 

PostHeaderIcon Zwiedzamy Wadowice i Oświęcim

W dniu 4 listopada uczniowie klas III ze swoimi wychowawcami - Panią Moniką Michalczyk i Panem Łukaszem Dołegowskim - zwiedzili szczególne miejsca naszego kraju: Wadowice i Oświęcim. Była to piękna lekcja historii, która będzie owocowała w dalszej nauce i życiu.
 

PostHeaderIcon Wycieczka do Warszawy

W dniach 28-29 września 2015 r. uczniowie klas pierwszych zwiedzali stolicę Polski - Warszawę. Była to pożyteczna i udana wyprawa. Opiekunami byli: p. Łukasz Litwin i p. Łukasz Aszklar. 
 

PostHeaderIcon Klasy III w Budapeszcie

W dniach 27-28 maja uczniowie klas III pod opieką Pana Łukasza Dołęgowskiego oraz Pani Joanny Turowskiej zwiedzali piękną stolicę Węgier - Budapeszt oraz miasteczko słynące z produkcji win - Eger. Można było podziwiać wspaniałe widoki tak w dzień jak i w nocy.
 

PostHeaderIcon Klasy I i II w Krakowie

W dniach 21-22 maja uczniowie klas I i II pod opieką Pani Magdaleny Michalczyk i Moniki Michalczyk oraz Pana Łukasza Aszklara udali się na wycieczkę do Krakowa. Gimnazjaliści przeszli Drogą Królewską, zwiedzili Wawel, Kościół Mariacki i wiele innych wspaniałych miejsc. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody, wszyscy uczestnicy wrócili do domów z uśmiechem na twarzy.
 

PostHeaderIcon Wycieczka klas III - Wadowice - Oświęcim

W dniu 23 października uczniowie klas trzecich zwiedzili Muzeum Św. Jana Pawła II w Wadowicach oraz Muzeum         w Oświęcimiu.
 

PostHeaderIcon Wycieczka do Warszawy

W dniu 9 października uczniowie klasy pierwszej i drugiej zwiedzali stolicę naszej Ojczyzny - Warszawę.
 

PostHeaderIcon Wycieczka do Zakopanego

W dniach 9-10 czerwca 2014 r. uczniowie klas I i II mieli okazję poznać jeden z najpiękniejszych zakątków naszego kraju - Zakopane. Najtrudniejszą częścią wycieczki było wyjście na Morskie Oko, ale wszyscy dali radę. Opiekunami byli: Pan Łukasz Dołęgowski, Pan Łukasz Aszklar oraz Panie: Monika Michalczyk i Anna Prajzner.
 

PostHeaderIcon Wycieczka do Budaesztu

W dniach 4-5 czerwca 2014 r. uczniowie klas III przebywali na wycieczce w Budapeszcie. Piękne i bardzo interesujące opowieści przewodnika Pana Zygmunta Pelczara urozmaiciły pobyt w jednej z najpiękniejszych stolic Europy. Oprócz Budapesztu, uczniowie zwiedzili również Eger. Opiekunami byli: Pani Agata Prajzner i Pan Łukasz Litwin.
Diękujemy za dofinansoawanie wycieczki Stowarzyszeniu "Przyjazna Szkoła", Radzie Rodziców oraz sklepikowi uczniowskiemu.
 

PostHeaderIcon Można i na wiosnę - lodowisko w Sanoku

PostHeaderIcon Wycieczka do Wadowic i Oświęcimia

 W dniu 5 listopada 2013 r. uczniowie kl. III wraz z opiekunami: p. Łukaszem Litwinem, p. Agatą Prajzner, p. Łukaszem Aszklarem zwiedzili najpierw Wadowice, a później Oświęcim. Mimo bardzo brzydkiej pogody wycieczka była udana. Uczniowie wraz z nauczycielami mogli poznać barbarzyństwo II wojny światowej.

PostHeaderIcon Zdobycie Tarnicy!

W dniu 25 października 2013 r. uczniowie kl. I, II i 2 osoby z kl. III naszego gimnazjum wyruszyły na wycieczkę w Bieszczady. Celem było zdobycie najwyższego szczytu Bieszczad - Tarnicy. Około godz. 12:30 szczyt został zdobyty. Wycieczkę zorganizował Pan Łukasz Dołęgowski wraz z Panią Agatą Prajzner oraz Panem Waldemarem Czado, Witoldem Turowskim i Łukaszem Aszklarem.
Była piękna pogoda i prześliczne widoki. Wszyscy wrócili uśmiechnięci, lecz trochę zmęczeni. Mimo to, wycieczkę zaliczamy do udanych!

PostHeaderIcon Wizyta w Czortkowie na Ukrainie. Koncert Marleny Rygiel.

W dniu 20 września 2013 r. grupa uczniów, rodziców i nauczycieli wyjechała na wycieczkę na Ukrainę. Uczestnicy zwiedzili Czortków, Kamieniec Podolski i Lwów.  W dniu 21 września Dyrektor Jan Dołęgowski oraz Pani Anna Dołęgowska wraz z uczniami wzięli udział w uroczystościach w Czortkowie: poświęcenia cmentarza poległych Legionistów Polskich na Ukrainie w latach 1918-1920 oraz w obchodach powstania Sobotniej Szkoły Języka Polskiego w Czortkowie. W czasie obchodów jubileuszu Szkoły Języka Polskiego, po gratulacjach i życzeniach Konsula Rzeczypospolitej Polskiej we Lwowie, Burmistrza w Czortkowie oraz innych znamienitych gości, na scenę poproszono Dyrektora naszego gimnazjum wraz z Panią Anną Dołęgowską. Otrzymali oni z rąk Mikołaja Czopuna i jego matki podziękowania za przeprowadzoną w 2004 r. zbiórkę pieniędzy w Polsce na operację przeszczepu szpiku kostnego dla Mikołaja. Mikołaj jest teraz zdrowy i studiuje medycynę. Było to bardzo wzruszające wydarzenie. Po oficjalnych wystąpieniach,  piękna część artystyczna zakończona  została wspaniałym koncertem naszej uczennicy Marleny Rygiel. Marlena za swój występ została nagrodzona brawami i snopem kwiatów. Wycieczka była bardzo udana. Wszyscy wrócili do Rogów zadowoleni i weseli.