Konkursy

PostHeaderIcon Konkursy przedmiotowe

Zakończył się etap szkolny konkusów przdmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie.
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
 
- z geografii - Julia Kwiatkowska

- z języka polskiego - Marzena Rygiel

-z języka angielskiego - Zuzanna Zima

- z chemii - Jagoda Główczyk

- z matematyki - Jagoda Główczyk i Bartłomiej Węgrzyn.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!
 
 

PostHeaderIcon Wiktor ZAJĄC laureatem Krośnieńskiego Konkursu Matematycznego

Wiktor Zając zajmując II miejsce został laureatem Krośnieńskiego Konkursu Matematycznego, który odbył się 11 maja w Gimnazjum nr 1 w Krośnie. Wiktora przygotował Pan Łukasz Dołęgowski.
W dniu 2 czerwca laureatom zostały wręczone dyplomy i nagrody książkowe.
 

PostHeaderIcon Sukces Jagody Główczyk w Gminnym Konkursie Piosenki

W dniu 28 kwietnia 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbyły się eliminacje etapu gminnego do XXI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki. W kat. "gimnazjum" z naszej szkoły wystąpiły: Jagoda Główczyk, Wiktoria Turek, Marzena Rygiel i Zuzanna Zima.
 Jagoda Główczyk  zajmując II miejsce będzie reprezentować naszą gminę podczas festiwalu wojewódzkiego.
Opiekunem dziewczyn jest P. Józefa Knap.
Wszystkim gratulujemy!!!
 

PostHeaderIcon Sukces Ani Staroń w eliminacjach Powiatowego Konkursu Poezji Patriotycznej

W dniu 6 kwietnia 2016 r. Ania Staroń- uczennica klasy pierwszej- zajęła II miejsce w eliminacjach X Powiatowego Konkursu Poezji Patriotycznej i wezmie udział w konkursie finałowym, który odbędzie się w Sali Widowiskowej w Iwoniczu Zdroju. Anię przygotwywała Pani Patrycja Glazer.
Gratulujemy!!!
 

PostHeaderIcon Konkursy przedmiotowe: sukcesy Wiktora ZAJĄCA, Pawła DROBKA i Pawła KNAPA

Wiktor ZAJĄC:
- laureat Wojewódzkiego Konkursu z Chemii w Rzeszowie
- finalista Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki w Rzeszowie
- finalista Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki w Rzeszowie
- finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej w Jarosławiu
- udział w finale Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki w Mielcu
- wyróżnienie w Podkarpackim Konkursie Chemicznym w Rakszawie k. Łańcuta
 
Paweł DROBEK:

- laureat  Wojewódzkiego Konkursu z Geografii w Rzeszowie
- finalista Wojewódzkiego Konkursu z Chemii w Rzeszowie
- finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej w Jarosławiu
 
Paweł KNAP:
- laureat  Wojewódzkiego Konkursu z Geografii w Rzeszowie
 
Sukcesy tych uczniów to zasługa również nauczycieli: Pani Anny Prajzner, Pana Witolda Turowskiego, Pana Łukasza Litwina i Pana Łukasza Dołęgowskiego.
Należy podkreślić, że takich sukcesów w historii naszego gimnazjum jeszcze nie było.
Gratulujemy uczniom i nauczycielom !!!
 
 

PostHeaderIcon III miejsce dla szopki Amelii Akslar w Międzynarodowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w Dukli

W Gminnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych wyróżnienia otrzymały szopki: Aleksandry Michalczyk, Michała Cyrana, Patrycji Kędzior oraz Amelii Akslar. Wzięły one udział w Międzynarodowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych organizowany przez Starostwo Powiatowe w Krośnie oraz dukielskie muzeumW  konkursie były szopki z powiatu krośnieńskiego i 2 powiatów słowackich. W kat. "gimnazja" III miejsce zajęła szopka Amelii Akslar.  Bardzo serdecznie gratulujemy!!!.
 

PostHeaderIcon Szopki Bożonarodzeniowe - prace naszych uczniów

PostHeaderIcon Konkurs z języka angielskiego w "Szczepaniku" - sukces Oli Zimy

Ola Zima zajęła II miejsce w konkursie językowym "Junior Masters of English Grammar 2015" zorganizowanym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie. Serdecznie Gratulujemy Oli kolejnego sukcesu !
 

PostHeaderIcon Krośnieński Konkurs Matematyczny - sukces Zuzi i Bartka

28 kwietnia 2015 r. w Gimnazjum nr 4 w Krośnie rozegrany został finał VIII Krośnieńskiego Konkursu Matematycznego. Duży sukces odnieśli uczniowie naszego gimnazjum. W grupie uczniów klas trzecich - III miejsce zajęła Zuzanna Węgrzyn, a w grupie uczniów klas pierwszych - Bartłomiej Węgrzyn otrzymał wyróżnienie. Podsumowanie konkursu miało miejsce 21 maja na Gali Matematyki, na której Zuzia i Bartek otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe. Dyplomami uhonorowano także ich nauczycieli: Pana Łukasza Dołęgowskiego i Panią Annę Dołęgowską. Wszyskim bardzo serdecznie gratulujemy!!!
 

PostHeaderIcon Gminny konurs "Pozwól mi oddychać"

W dniu 24 kwietnia 2015 r. odbył się I etap konkursu organizowanego przez Gminę Miejsce Piastowe "Pozwól mi oddychać". Organizatorem były szkoły z Targowisk. W konkursie plastycznym "Nie spalaj śmieci" II miejsce zajął  Paweł Drobek, a wyróżnienie otrzymała Dominika Kwolek. Należy dodać, że prawie nasza uczennica - Ola Michalczyk zajęła I miejsce w konkursie literackim pod tym samym tytułem. W/w uczniowie wraz z dyrektorm wzięli udział w części artystycznej przygotowanej przez młodzież ze szkół w Targowiskach.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!!!
 

PostHeaderIcon Konrad Uliasz w finale Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki

3 marca 2015 r. w Centrm Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu rozegrany został finał Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki. Udział  Konrada Uliasza w finale jest jego bardzo dużym sukcesem. Gratulujemy!!!

PostHeaderIcon "POWIAT KROŚNIEŃSKI - MOJA MAŁA OJCZYZNA" - powiatowy konkurs krajoznawczo - turystyczny

18 marca w Dukli odbył się Powiatowy Konkurs Krajoznawczo - Turystyczny "Powiat Krośnieński - moja mała Ojczyzna" pod patronatem Starosty Krośnieńskiego - Jana Juszczaka. Drużyna naszego gimnazjum w składzie: Wiktor Zając, Paweł Knap i Jakub Paszek  zajęła III miejsce, a indywidualnie Wiktor Zając zakończył rywalizację na VI miejscu.              Wszyskim serdecznie gratulujemy!!!
 

PostHeaderIcon Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu "ARSENAŁ PAMIĘCI"

Barbara Skwara, Wiktoria Drozd, Natalia Ekiert, Sandra Murdzek oraz Natalia Wdowiarz uzyskały tytuł Laureata Ogólnopolskiego Konkursu "Arsenał Pamięci". Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 29 kwietnia 2015 r. w Krościenku Wyżnym.
Serdzecznie gratulujemy dziewczynom oraz P. Monice Michalczyk!!!
 

PostHeaderIcon Sukces Zuzi Węgrzyn w Wojewódzkim Konkursie z Matematyki

W finale Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki, który odbył się w Gimnazjum w Rzeszowie, Zuzia Węgrzyn zdobyła tytuł Finalisty.
Gratulujemy Zuzannie oraz P. Annie Dołęgowskiej!!!
 

PostHeaderIcon Sukces Oli Zimy w Wojewódzkim Konkursie z Języka Angielskiego

Ola Zima została Laureatką Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego!!!   
Konkurs odbył się w Zespole Szkół Gospodarczych w Rzeszowie

Gratulacje od całej społeczności szkolnej dla Oli i P. Joanny Turowskiej !!!
 

PostHeaderIcon Sukces Wiktora Zająca w Wojewódzkim Konkursie z Fizyki i Interdyscyplinarnym Konkursie Wiedzy Tecznicznej.

      W dniu 24 stycznia 2015 r. w Gimnazjum Nr 7 w Rzeszowie odbył się Wojewódzki Konkurs z Fizyki. Wspaniały sukces odniósł Wiktor Zając z klasy IIa, otrzymują tytuł Finalisty tego konkursu.
W dniu 6 marca 2015 r. w ZSTiO w Jarosławiu Wiktor zdobył tytuł Finalisty w XIV Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Technicznej.
  Jest to jedno z największych osiągnięć kazdego ucznia jak i szkoły. Serdecznie gratulujemy Wiktorowi i nauczycielowi P. Łukaszowi Litwinowi!!!
 

PostHeaderIcon Maciej Wdowiarz - zwycięzcą Międzynarodowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych

5 szopek z naszego gimnazjum wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w Dukli, organizowanym przez Starostwo Powiatowym w Krośnie. Z pośród 108 prac, w kat. "gimnazjum", zwyciężyła szopka Macieja Wdowiarza, ucznia klasy I naszego gimnazjum. Na uroczystym podsumowaniu w Pałacu w Dukli, Maciek z rąk Starosty Jana Juszczaka otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrodę książkową. Gratulujemy!!!
 

PostHeaderIcon Sukces Dominiki Bystrzyckiej

Kartka wykonana przez naszą uczennicę - Dominikę Bystrzycką, została oficjalną kartką świąteczną Urzędu Gminy Miejsce Piastowe. Na konkurs "Moja kartka bożonarodzeniowa", który organizował Wójt Gminy Miejsce Piastowe, wpłynęło 227 prac plastycznych. Gratulujemy Dominice tak szczególnego wyróżnienia!
 

PostHeaderIcon Konkurs Kolęd i Pastorałek w Miajscu Piastowym

W dniu 10 grudnia 2014 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek. Nasze gimnazjum reprezentowały: Wiktoria Turek, Jagoda Główczyk, Marzena Rygiel, Dominika Bystrzycka             i Joanna Pelczar. Gratulujemy im wspaniałych występów!

PostHeaderIcon Szopki Bożonarodzeniowe - wystawa prac uczniów

W  świetlicy szkolnej gimnazjum można obejrzeć piękne szopki bożonarodzeniowe - prace uczniów klasy pierwszej       i drugiej.  W gminnym konkursie zostały wyróżnione szopki Jana Kopacza, Dominiki Bystrzyckiej, Pawła Drobka, Bartosz Mercika oraz Macieja Wdowiarza. Te szopki pojechały na Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych w Dukli. Gratulujemy!