PostHeaderIcon Społeczne Gimnazjum im. Konfederatów Barskich najlepszą szkołą w Gminie Miejsce Piastowe trzeci raz z rzędu

W dniu 23 czerwca 2016 r. w szkole w Miejscu Piastowym odbyła się gala wręczenia dyplomów, pucharów oraz nagród książkowych w ramach "Promocji Gminy Miejsce Piastowe poprzez osiągnięcia w dziedzinie nauki, kultury i sportu". Z naszego Gimnazjum wyróżnieni zostali uczniowie: Paweł Drobek, Paweł Knap i Jakub Paszek, a Wiktor Zając otrzymał Medal Markiwiczowski dla najlepszego ucznia w gminie. Wyróżnieni zostali również nasi nauczyiele: Panowie Witold Turowski, Łukasz Litwin i Łukasz Dołęgowski, a najlepszm nauczycielem w gminie została Pani Anna Prajzner otrzymując Medal Markiwiczowski.
Tytuł "Najlepszej szkoły gimnazjalnej w Gmine Miejsce Piastowe"otrzymało po raz trzeci z rzędu Społeczne Gimnazjum im. Kofederatów Barskich w Rogach i z rąk Wójta Gminy Miejsce Piastowe Pana Marka Klary Puchar odebrał Dyrektor Jan Dołęgowski. Puchar pozostaje w szkole na stałe.
Dziękuję wszyskim - uczniom, nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji oraz rodzicom, a także członkom Stowarzyszenia "Przyjazna Szkoła" w Rogach na czele z Panią Prezes Marią Glazer, za trud poniesiony w "walce" o ten puchar.
Jesze raz dziękuję i gratuluję !!!